Červen 2017

Emzák, prostě ejlien

30. června 2017 v 12:08 | Albert Pes |  Něco o mně - osobní záležitosti
Nebojte se, já to motám na téma "strach z neznámýho" jenom proto, aby si to přečetlo víc lidí. Vlastně se toho tak nebojím, i když velká neznámá to pro mě je. No prostě čekám malýho Pejska, pokračovatele rodu, budoucího Krutovládce vás všech, mých velectěných pravidelných čtenářů i náhodných nýmandů, který sem zabloudili.

Totiž, čeká ho má žena. Nebo možná spolu tedy... No, doufám, že spolu. Pokud to bude hodně snědý a s kudrlinkama na hlavě, nejspíš v tom bude mít prsty i někdo jinej. Nebo něco jinýho než prsty. Musím říct, že ty děti, podle toho, co jsem zatím pozoroval, jsou strašně divně nadyzajnovaný. Ty malý emzáci maj jakýsi sebedestrukční zóny na hlavě - nemaj pořádně srostlou lebku či co. Tyvole! Jak ti můžou z porodnice dát něco, co stačí polechat po hlavě a ono ti to může exnout? Nemělo by se to nejdřív dát někam dopéct nebo tak nějak? Když jsem se svěřil kolegovi, kterej má ejliena doma už asi rok, uznale pokýval hlavou a jal se mi vysvětlovat, že malý lidi první půlrok na sebe berou podobu jakýsi trubice, která jednim koncem žere, druhým kadí a, když do ní neliješ tím prvním koncem dost mlíka, řve (teda, taky tím prvním koncem).

Vzhledem k tomu, že se to blíží (s manželkou přestává bejt sranda a na břiše se jí děje cosi, co milovníci Ridleyho Scotta velmi dobře znaj), byl jsem se podívat na kočárky. Tykrávo! Ta věc stojí cosi mezi 5 - 100 tis. Kč a nevidím v tom reálnej rozdíl. Spatřil jsem i exemplář šitej z krokodýlí kůže s kostrou z mahagonu. Tohle budu do smrti svým rodičům vyčítat. Kdybych byl vozenej v tomhletom, mohl ze mě dneska bejt někdo úplně jinej (nejspíš mnohem lepší)!

Abych ale skončil klasicky pateticky, tak ještě jedna věc. Moc se těším. Už teď tuším, že budu mít tu malou seroucí a řvoucí bytost, která se na svět dostane těma částma mý ženy, který jsem dosud měl fakt moc v oblibě, rád. Představte si, že je to člověk, kterej neviděl Terminátora 1 a 2, kterej neviděl Barbara Conana, kterej neviděl Matrix, marvelovky a všechno kolem. Něco mi říká, že to může bejt docela zábavný. Nejspíš budu naprosto skvělej otec.