Psí kusy

17. května 2011 v 19:34 | Albert Pes |  Bůh, Já, Oni, Svět
To nám to zase vyvedli, paní Müllerová. Myslím ty psí kusy naší vládnoucí elity. Jak jsem tady psal někdy dřív, nejsem idealista, co se politiky píše. Coby člověk/Pes přirozeně směřující do konzervativně liberální oblasti (když už nálepku...) jsou mi samozřejmě určitá politická skupenství o fous příjemnější než jiná, pořád ale volím na základě ideálu (tj. stranu, která se bude ideově prezentovat nejblíž tomu, jak věci vidím já), nikoliv na základě reality (tj. faktu, že naprostá většina politiků napříč spektrem jsou zloději, frustrovaný nuly a pomazaný blbci, z vůle Voličovy zvolení voli).

Nechtěl jsem se tady rozčilovat nad krátkozrakostí a tupostí lidí, kteří zvolili exoty jménem VV, protože stejně tak bych potom mohl začít kritizovat volbu kohokoliv, což nechci. Je to vaše věc, neříkejte mi to. Nechci to vědět, nemohli bychom potom spolu chodit na pivo, jo? Prostě byli zvoleni. Co jsem to ale chtěl...? Jenom jednu věc - jsem zvyklý na ledacos. Nepřekvapí mě zlodějiny, předávání milionových hotovostí v papírových pytlících, lžidoktoři, chlastání potentátů za volantem a podobný vylomeniny. Co mě ale naprosto spolehlivě vždycky vyřídí, je demonstrace naprostý imbecility, kterou se někteří politici prezentují.

VV jim všem poslední dobou dává na frak. I já, když jsem se na gymplu domlouval se sousedem, že místo němčiny půjdeme na pivko, jsem zásadně o daný debatě NEPROVÁDĚL zápis, kterej by potom mohl najít učitel a přečíst si ho. Když v hospodě někoho (nedejbože) pomlouvám, nejdřív se rozhlídnu, jestli tam dotyčnej není. Chlastám jenom s lidma, který mi jsou příjemný (no dobře, není zcela pravda, ale snažím se...). Nechlubím se, že si s Vaškem Klausem na pisoárech vzájemně držíme přirození, protože je to snadno ověřitelná věc. VV dělají ostudu svým voličům. Ne tím, co dělají (kéž by si závazek krást z veřejných zakázek maximálně 10% dalo více stran...), ale tím, JAK to dělají. Jako největší diletanti, mamlasové a vylízanci. I když se na politický dění snažím dívat s maximálním odstupem a cynismem, nad některýma věcma mi prostě mozek vynechává. Myslel jsem, že blbost kakaovýho "direktora" Krause a jemu podobných idiotů netrumfne už nikdo, mýlil jsem se.

Není mi sice dvakrát sympatickej například takovej pan Kalousek, ale ať už je to gauner jakejkoliv, jedno se mu těžko upírá - dokázal se (zatím a velmi záhadně) nijak zásadně nezkompromitovat. Neříkám, že je čistej jako padlej sníh, ale alespoň je vychcanej. Lidem typu Bárty, Kočí a jim podobným budiž vzorem. Navíc je kupodivu i docela vtipnej. A teď už raději zanechám adorace TOP09, nebojte se, nemám rád ani je. Nicméně bych byl raději reprezentovanej vychcaným a vtipným politikem než takovým, kterej má v hlavě evidentně zcela nasráno. Oberou nás oba, s tím prvním se aspoň zasmějeme...


(asi takhle...)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nobody Nobody | Web | 17. května 2011 v 20:14 | Reagovat

A nejhorší na tom je, že jim to, že ze sebe udělali voly a hloupý tupce, visí u zadku. Proč by taky neviselo, když nahrábano mají, žije se jim fajn a i stím, co na ně díky jejich debilitě všichni víme, je stejně lynčovat nemůžeme. Oni se maximálně potichu vytratí z vlády a někde v pryč si budou užívat bankoveček.

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 17. května 2011 v 20:23 | Reagovat

Inu, kalous ušatý je moudrý dravec.

3 Albert Pes Albert Pes | Web | 18. května 2011 v 8:05 | Reagovat

[1]: Přésně, je mi to naprosto jedno. Ta tupost v kombinaci s tahem na prachy je zcela odzbrojující...

[2]: Ták...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama