Pohyblivé obrázky

7. října 2009 v 18:06 | Albert |  Filmové záležitosti
Tento půlrok strávím v jednom pěkném jihozápadním německém městečku ve snaze pochopit lépe fungování univerza. Protože se ale chvílemi docela nudím, nezbývá nic jiného, než se opět pustit do několika filmů, takže:

Valkýra (Bryan Singer, 2008) - Šedivá ocel v uniformě, Ehre, Heiliges Reich, Freiheit. Naprosté překvapení, kterému není co vytknout. 100%

District 9 (Neill Blomkamp, 2009) - Emzáci originálně, holandština. Podepsal se na tom i Peter Jackson, je to znát. Nehledejte v tom ale filosofii, jde o zábavu. 80% (za to potácení se mezi dramatem a intergalaktickou sci-fi srandou)

Strážci (Zack Snyder, 2009) - Skvěle natočená komiksárna, směle soupeří s Batmanem. Kdo je komiksový nadšenec, může dát 100%, já jsem ale hnidopich, takže jenom 85% (některé postavy oproti komiksu příliš slabě vykreslené). Rorschach forever!

Podivuhodný příběh Benjamina Buttona (David Fincher, 2008) - Chvílemi úchylárna hodná Finchera, spíše ale slabé. Pro mě zklamání, příliš velký důraz na romanci, málo perverze a temnoty. 70%
_________________________________________________________________

Proběhly i starší snímky, třeba úžasný Running Man s Arniem, hodina a půl sadistického smíchu. Nicméně výběr toho kvalitnějšího máte tady, první tři filmy opravdu doporučuji!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama