Filmy, filmy, filmy...

24. června 2009 v 16:47 | Albert |  Filmové záležitosti
Tak přece jen jsem nakonec filmovou rubriku vytvořil, protože v posledním týdnu se pestrá paleta mých činností scvrkla na několik naprosto nezbytných: Spánek, občasná hygiena, konzumace potravin, denní multihodinová četba všemožných blábolů a - když mi zbyde čas (A já mám času hromadu. Každý nadává, že nemá čas. Pche. Kdybych chtěl, mohl bych současně studovat medicínu, práva, nukleární fyziku a ještě běhat stovku za osm sekund.) - čučení na filmy.

Takže (za poslední týden):

Rescue Dawn (2006, Werner Herzog) - Mám rád Balea, takže 75%. Nic neočekávaného ale ani žádné zklamání. Válečná zajatecká klasika. Je libo trochu proteinu?

Coach Carter (2005, Thomas Carter) - Jackson je taky fajn, ale tenhle film vaří už z naprostých klišé. 65%. Je to nadprůměrný sportovní film. Gangy hadr.

Outlander (2008, Howard McCain) - Neskutečná krávovina, sci-fi kruťárna s emzákama, kosmonautama z budoucnosti a partou Vikingů. Laténská doba železná označuje období, pokud vím, asi do začátku našeho letopočtu. Ten McCain v tom má hroznej bordel, supr je postava mnicha, kterej je tam všechny obrací na víru (křesťanského, což trochu s tím železem koliduje). Ale týhle blbosti musím přiznat originalitu a té si cením nade vše... Víc takových filmů! 80%

Shoot 'Em Up (2007, Michael Davis) - Bez komentáře, hrozná kravina. Párkrát jsem se ale uchechtnul a proto 40%.

Baader Meinhof Komplex (2008, Uli Edel) - Konečně to někdo zfilmoval. Skvělé dílo, miluju Němce. 85%

Terminator Salvation (2009, McG) - Jelikož miluju dva ze tří předchozích dílů (a i ten třetí docela dobře snáším), byla tohle trochu rána pod pás. Normální akční film z budoucnosti. Dal bych tak 75% (asi zase kvůli Baleovi), ale kvůli tomuhle svinstvu (totiž, že si to říká "Terminator") 60%.

Cesta do hlubin študákovy duše (1939, Martin Frič) - Geniální. 90%

Pumping Iron (1977, George Butler). A pak neměl být nejlepší... (bez hodnocení, protože to vlastně není film)

Dále viděna další řada kravin, které si dál nepamatuju. Ale podívám se brzy na Mechanika s Balem, na to se docela těším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama